رزرو نوبت اینترنتی دکتر محمدجواد هادیان فرد متخصص طب فیزیکی و توانبخشی ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر محمدجواد هادیان فرد

کد نظام پزشکی: 29278

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمدجواد هادیان فرد

متخصص: طب فیزیکی و توانبخشی

اگر شما دکتر محمدجواد هادیان فرد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمدجواد هادیان فرد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با طب فیزیکی و توانبخشی

نمونه کار های دکتر محمدجواد هادیان فرد

ثبت نظر برای دکتر محمدجواد هادیان فرد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمدجواد هادیان فرد

متخصص طب فیزیکی، توانبخشی و الکترومیوگرافی (کمردرد، بیماریهای عضلات، مفاصل و استخوان نوار عصب و طب سوزنی)

دکتر محمدجواد هادیان فرد متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند. مطب دکتر محمدجواد هادیان فرد واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمدجواد هادیان فرد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمدجواد هادیان فرد متخصص طب فیزیکی و توانبخشی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمدجواد هادیان فرد را مشاهده کنید.