دریافت نوبت دکتر میثم احمدی متخصص عمومی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-meysam-ahmadi

کد نظام پزشکی: 173503

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر میثم احمدی

متخصص: عمومی

اگر شما دکتر میثم احمدی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر میثم احمدی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با عمومی

نمونه کار های دکتر میثم احمدی

ثبت نظر برای دکتر میثم احمدی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر میثم احمدی

پوست مو زیبایی ( مزوتراپی پوست و مو- بوتاکس صورت - بوتاکس زیربغل -جوانسازی پوست- رفع عیوب بینی بدون جراحی- لیفت صورت- تزریق فیلر لب و خط لبخند- رفع سیاهی دور چشم)

دکتر میثم احمدی متخصص عمومی هستند. مطب دکتر میثم احمدی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر میثم احمدی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر میثم احمدی متخصص عمومی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر میثم احمدی را مشاهده کنید.