رزرو نوبت اینترنتی دکتر اورانوس باشتی متخصص ژنتیک پزشکی ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر اورانوس باشتی

کد نظام پزشکی: آ-3968

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر اورانوس باشتی

متخصص: ژنتیک پزشکی

اگر شما دکتر اورانوس باشتی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر اورانوس باشتی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ژنتیک پزشکی

نمونه کار های دکتر اورانوس باشتی

ثبت نظر برای دکتر اورانوس باشتی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر اورانوس باشتی

دکتر اورانوس باشتی متخصص ژنتیک پزشکی هستند. مطب دکتر اورانوس باشتی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر اورانوس باشتی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر اورانوس باشتی متخصص ژنتیک پزشکی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر اورانوس باشتی را مشاهده کنید.