دریافت نوبت دکتر حامد رضا گودرزی متخصص ژنتیک پزشکی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-hamed-reza-goodarzi

کد نظام پزشکی: 103322

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حامد رضا گودرزی

متخصص: ژنتیک پزشکی

اگر شما دکتر حامد رضا گودرزی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حامد رضا گودرزی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ژنتیک پزشکی

نمونه کار های دکتر حامد رضا گودرزی

ثبت نظر برای دکتر حامد رضا گودرزی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حامد رضا گودرزی

دکتر حامد رضا گودرزی متخصص ژنتیک پزشکی هستند. مطب دکتر حامد رضا گودرزی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حامد رضا گودرزی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حامد رضا گودرزی متخصص ژنتیک پزشکی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حامد رضا گودرزی را مشاهده کنید.