رزرو نوبت اینترنتی دکتر مجید یاوریان متخصص ژنتیک انسانی ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مجید یاوریان

کد نظام پزشکی: آ-2029

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مجید یاوریان

متخصص: ژنتیک انسانی

اگر شما دکتر مجید یاوریان هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مجید یاوریان هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ژنتیک انسانی

نمونه کار های دکتر مجید یاوریان

ثبت نظر برای دکتر مجید یاوریان

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مجید یاوریان

دکتر مجید یاوریان متخصص ژنتیک انسانی هستند. مطب دکتر مجید یاوریان واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مجید یاوریان در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مجید یاوریان متخصص ژنتیک انسانی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مجید یاوریان را مشاهده کنید.