رزرو نوبت اینترنتی راضیه خطیبی نژاد متخصص تغذیه و رژیم درمانی ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

راضیه خطیبی نژاد

کد نظام پزشکی: ت-1775

Icon Rate (از 0 نظر)

راضیه خطیبی نژاد

متخصص: تغذیه و رژیم درمانی

اگر شما راضیه خطیبی نژاد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من راضیه خطیبی نژاد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با تغذیه و رژیم درمانی

نمونه کار های راضیه خطیبی نژاد

ثبت نظر برای راضیه خطیبی نژاد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره راضیه خطیبی نژاد

مشاور تغذیه و رژیم درمانی، رژیم دوران بارداری، دیابت، بیماران قلبی و فشار خون، رشد و تغذیه کودکان و نوجوانان

راضیه خطیبی نژاد متخصص تغذیه و رژیم درمانی هستند. مطب راضیه خطیبی نژاد واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین راضیه خطیبی نژاد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از راضیه خطیبی نژاد متخصص تغذیه و رژیم درمانی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب راضیه خطیبی نژاد را مشاهده کنید.