دریافت نوبت دکتر امیر کشاورزی متخصص روانشناسی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-amir-keshavarzi

کد نظام پزشکی: 5664

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر امیر کشاورزی

متخصص: روانشناسی

اگر شما دکتر امیر کشاورزی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر امیر کشاورزی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با روانشناسی

نمونه کار های دکتر امیر کشاورزی

ثبت نظر برای دکتر امیر کشاورزی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر امیر کشاورزی

دکترای تخصصی روان درمانی ،مشاوره و خانواده درمانی، ارایه مشاوره های فردی و گروهی، ازدواج، زناشویی، طلاق، خانواده، تحصیلی و کنکور، تمرکز حواس، استرس، افسردگی، شب ادراری، وسواس، اختلال خواب، تربیت کودک، بیش فعالی و درمان با پیشرفته ترین دستگاه نوروفیدبک، مشاوره در زمینه روابط های عاطفی و دلبستگی، سکس تراپیست، زود انزالی و سرد مزاجی، درمان ترس از ایجاد رابطه اولیه در زوجین متاهل، درمان پرخاشگری و زود رنجی در مطب اجرای تست هوش، اجرای تست شخصیت، اجرای تست اختلالات روان، اجرای تست مشاوره قبل از ازدواج، نورو فیدبک و ریلکسیشن انجام می شود.

دکتر امیر کشاورزی متخصص روانشناسی هستند. مطب دکتر امیر کشاورزی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر امیر کشاورزی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر امیر کشاورزی متخصص روانشناسی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر امیر کشاورزی را مشاهده کنید.