رزرو نوبت اینترنتی دکتر فاطمه قدومی زاده متخصص روانشناسی ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر فاطمه قدومی زاده

کد نظام پزشکی: 16517

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فاطمه قدومی زاده

متخصص: روانشناسی

اگر شما دکتر فاطمه قدومی زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فاطمه قدومی زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با روانشناسی

نمونه کار های دکتر فاطمه قدومی زاده

ثبت نظر برای دکتر فاطمه قدومی زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فاطمه قدومی زاده

دکتری روانشناسی تربیتی از دانشگاه شیراز مدرس دانشگاه مشاور و مدرس آموزش های الزامی پیش از عقد مشاوره پیش از ازدواج مشاوره فردی مهارت های زندگی (خودشناسی، مهارت ارتباطی، اعتماد به نفس، کنترل خشم، و ...)

دکتر فاطمه قدومی زاده متخصص روانشناسی هستند. مطب دکتر فاطمه قدومی زاده واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فاطمه قدومی زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فاطمه قدومی زاده متخصص روانشناسی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فاطمه قدومی زاده را مشاهده کنید.