دریافت نوبت دکتر سلمی رادمنش متخصص پزشکی ورزشی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-salmi-radmanesh

کد نظام پزشکی: 80604

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سلمی رادمنش

متخصص: پزشکی ورزشی

اگر شما دکتر سلمی رادمنش هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سلمی رادمنش هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پزشکی ورزشی

نمونه کار های دکتر سلمی رادمنش

ثبت نظر برای دکتر سلمی رادمنش

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سلمی رادمنش

دکتر سلمی رادمنش متخصص پزشکی ورزشی هستند. مطب دکتر سلمی رادمنش واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سلمی رادمنش در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سلمی رادمنش متخصص پزشکی ورزشی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سلمی رادمنش را مشاهده کنید.