دریافت نوبت دکتر سید محمدهادی دستغیب متخصص رادیولوژی و سونوگرافی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-seyed-mohamad-hadi-dastgheyb

کد نظام پزشکی: 15569

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سید محمدهادی دستغیب

متخصص: رادیولوژی و سونوگرافی

اگر شما دکتر سید محمدهادی دستغیب هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سید محمدهادی دستغیب هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با رادیولوژی و سونوگرافی

نمونه کار های دکتر سید محمدهادی دستغیب

ثبت نظر برای دکتر سید محمدهادی دستغیب

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سید محمدهادی دستغیب

دکتر سید محمدهادی دستغیب متخصص رادیولوژی و سونوگرافی هستند. مطب دکتر سید محمدهادی دستغیب واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سید محمدهادی دستغیب در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سید محمدهادی دستغیب متخصص رادیولوژی و سونوگرافی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سید محمدهادی دستغیب را مشاهده کنید.