دریافت نوبت دکتر سیده بیتا صدیقی متخصص رادیولوژی و سونوگرافی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-seyede-bita-sedighi

کد نظام پزشکی: 79241

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سیده بیتا صدیقی

متخصص: رادیولوژی و سونوگرافی

اگر شما دکتر سیده بیتا صدیقی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سیده بیتا صدیقی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با رادیولوژی و سونوگرافی

نمونه کار های دکتر سیده بیتا صدیقی

ثبت نظر برای دکتر سیده بیتا صدیقی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سیده بیتا صدیقی

در مطب انواع سونو عمومی، سونو داخلی، سونو سینه، مامو گرافی، عکس برداری ساده، تعیین سن استخوان و سونو بارداری انجام میشود.
امکان نوبت گیری اینترنتی برای سونو سلامت وجود ندارد.

دکتر سیده بیتا صدیقی متخصص رادیولوژی و سونوگرافی هستند. مطب دکتر سیده بیتا صدیقی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سیده بیتا صدیقی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیده بیتا صدیقی متخصص رادیولوژی و سونوگرافی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سیده بیتا صدیقی را مشاهده کنید.