دریافت نوبت دکتر عبدالحسین پورخواجه متخصص گوارش و کبد

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-abdolhosein-porkhajeh

کد نظام پزشکی: 29046

Icon Rate (از 2 نظر)

دکتر عبدالحسین پورخواجه

متخصص: گوارش و کبد

اگر شما دکتر عبدالحسین پورخواجه هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عبدالحسین پورخواجه هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با گوارش و کبد

نمونه کار های دکتر عبدالحسین پورخواجه

ثبت نظر برای دکتر عبدالحسین پورخواجه

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عبدالحسین پورخواجه

دکتر عبدالحسین پور خواجه
فوق تخصص گوارش و کبد
فوق تخصص گوارش و کبد از دانشگاه علوم پزشکی تهران
عضو انجمن متخصصین گوارش و کبد آمریکا

دکتر عبدالحسین پورخواجه متخصص گوارش و کبد هستند. مطب دکتر عبدالحسین پورخواجه واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عبدالحسین پورخواجه در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عبدالحسین پورخواجه متخصص گوارش و کبد در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عبدالحسین پورخواجه را مشاهده کنید.