دریافت نوبت دکتر علی رزم کن متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ali-razmkan

کد نظام پزشکی: 105885

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علی رزم کن

متخصص: جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

اگر شما دکتر علی رزم کن هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علی رزم کن هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

نمونه کار های دکتر علی رزم کن

ثبت نظر برای دکتر علی رزم کن

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علی رزم کن


بیماران مبتلا به پارکینسون و دیستونی ابتدا باید با مطب دکتر رزم کن به شماره 07132359498 تماس گرفته و در روزهای تعیین شده توسط نورولوژیست تیم دکتر رزم کن در مطب ویزیت شوند و تنها در صورت تایید و نیاز به جراحی توسط دکتر رزم کن ویزیت خواهند شد.
جراح و متخصص مغز و اعصاب ، ستون فقرات ، دیسک فلوشیپ استریو تاکسی ، جراحی فانکشنال

دکتر علی رزم کن متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات هستند. مطب دکتر علی رزم کن واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علی رزم کن در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علی رزم کن متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علی رزم کن را مشاهده کنید.