دریافت نوبت دکتر بهداد اسکندری ثانی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فوق تخصص فلوشیپ جراحی زانو و شانه

dr-behdad-eskandari

کد نظام پزشکی: 117736

Icon Rate (از 2 نظر)

دکتر بهداد اسکندری ثانی

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

فوق تخصص: فلوشیپ جراحی زانو و شانه

Calendar

رزرو نوبت از مطب دکتر بهداد اسکندری ثانی در شیراز:

برای رزرو نوبت اینترنتی مطب دکتر بهداد اسکندری ثانی ابتدا بر روی تاریخ مورد نظر کلیک کرده و سپس ساعت مورد نظر را انتخاب کنید.

نوبت عصر:

نمونه کار های دکتر بهداد اسکندری ثانی

ثبت نظر برای دکتر بهداد اسکندری ثانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

درباره دکتر بهداد اسکندری ثانی

دکتر بهداد اسکندری ثانی

 

بیماری های ارتوپدی و آسیب به مفصل ها ممکن است در اثر عدم رعایت نکات تغذیه ای و عدم مراقبت از سلامت بدن رخ می دهند. گاهی در اثر این بیماری ها پزشک ارتوپد ناچار به تعویض مفاصل خواهد شد. پزشکان زیادی در زمینه تشخیص و درمان بیماری های ارتوپدی فعالیت می کنند که دکتر بهداد اسکندری ثانی یکی از آن ها می باشد. در این مقاله با معرفی کامل دکتر بهداد اسکندری ثانی همراه با شما عزیزان خواهیم بود؛

 

بیوگرافی دکتر بهداد اسکندری ثانی

 

دکتر بهداد اسکندری ثانی متخصص ارتوپد و فلوشیپ جراحی زانو در شیراز با کد نظام پزشکی ۱۱۷۷۳۶ می باشد. دکتر بهداد اسکندری ثانی خدماتی مانند جراحی شانه، جراحی لگن و زانو، جراحی شکستگی، اصلاح انحرافات بدن و ...  را با قیمت مناسب برای بیماران انجام می دهد. دکتر اسکندری ثانی سعی کرده است که علاوه بر مطب و درمانگاه ها فعالیت خود را در صفحات مجازی نیز گسترش دهد.

 بنابراین می توانید سوالات ابتدایی خود را در زمینه آسیب دیدگی های لگن، زانو، شانه و .... در اینستاگرام به صورت غیر حضوری از ایشان بپرسید. این پزشک اطلاعات علمی در حیطه کاری خود در صفحه اینستاگرامش‌ قرار داده که افراد می توانند با دنبال کردن صفحه اینستاگرامی دکتر بهداد اسکندری از اطلاعات مفید ایشان بهره مند شوند. آدرس اینستاگرام دکتر بهداد اسکندری ثانی drbehdadeskandari است.

 

 

تعویض مفاصل، جراحی لگن و زانو در شیراز

 

مفاصل جزئی از بدن هستند که معمولا حد فاصل بین استخوان ها قرار گرفته و باعث حرکت استخوان ها می شود. ممکن است در اثر کهولت سن یا انجام فعالیت های سنگین مفاصل زانو یا دیگر قسمت های بدن دچار آسیب دیدگی شود و فرد دچار درد شدید شود. در این صورت فرد باید با مراجعه به پزشک اقدام به درمان کند. گاهی درمان فرد بیمار با انجام جلسات فیزیوتراپی و بدون جراحی درمان خواهند شد اما گاهی نیاز است که فرد جراحی شود و مفاصل او تعویض شوند.

 

پزشکان زیادی در شیراز در زمینه جراحی های مربوط به تعویض مفصل لگن و زانو فعالیت می کنند. یکی از بهترین پزشکان در این زمینه دکتر بهداد اسکندری ثانی می باشد که با معاینه دقیق فرد نوع بیماری را تشخیص داده و با بهترین روش درمان اقدام به درمان بیمار خواهد کرد. جهت نوبت گیری و تماس با دکتر بهداد اسکندری ثانی می توانید از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت سینا پزشک از جمله شماره تلفن، آدرس مطب و... اقدام کنید.

 

دکتر بهداد اسکندری ثانی متخصص ارتوپدی و فلوشیپ زانو و شانه در شیراز   

 

برای معرفی متخصص جراح و ارتوپدی باید گفت ارتوپد یک تخصص در پزشکی است هدف آن تشخیص، پیشگیری و درمان بیمارانی است که به ناهنجاری های اسکلتی از جمله عضله، مفصل، اختلالات استخوان، تاندون و... مبتلا هستند.

 

یک دکتر ارتوپد با استفاده از روش های توان بخشی، تجویز دارو و در صورت نیاز جراحی بیماران به درمان آن ها می پردازد. با توجه به گستردگی و تنوعی که در این رشته وجود دارد می توان گفت که برای درمان بیماری هایی از قبیل شکستگی و در رفتگی، پیچ خوردگی و در رفتن تاندون، پارگی رباط، سیاتیک، اسکولیوز زانوی کج، تومور استخوان و نیز بسیاری دیگر از بیماری ها باید به پزشک ارتوپد مراجعه کرد.

 

دکتر بهداد اسکندری ثانی جراح و متخصص ارتوپدی و دارای بورد تخصصی جراحی ارتوپدی با رتبه ی ممتاز از دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشند و با سابقه ای که در زمینه ی تشخیص بیماری های مربوط به سیستم عصبی عضلانی دارند در بین ایرانیان نامی شناخته شده به حساب می آیند.

 

نام دکتر بهداد اسکندری ثانی در لیست بهترین دکترهای ارتوپد شیراز وجود دارد و از جمله فعالیت های ایشان می توان به مواردی نظیر جراح ارتوپدی، فلوشیپ جراحی زانو و شانه از فرانسه، جراحی و تعویض مفصل و لگن، جراحی تروما و شکستگی های اندام ها ( لگن، زانو، شانه و...)، تزریق پی آر پی، درمان مفصل زانو (مینیسک، رباط زانو، آرتوپلاستی، آرتروز و...) ارتوکین تراپی زانو، درمان درد سیاتیک و درمان رماتیسم اشاره کرد.

 

دکتر بهداد اسکندری ثانی در شیراز با توجه به موفقیت هایی که در زمینه ی درمان بیماری های مربوط به دستگاه عصبی عضلانی کسب کرده اند و نیز با توجه با سابقه ای که در زمینه ی فعالیت های آموزشی و پژوهشی از قبیل تدریس به عنوان استادیار ارتوپدی دانشگاه علوم پزشکی دزفول و سایر دانشگاه ها مانند علوم پزشکی شیراز و دانشگاه آزاد اسلامی شیراز داشته اند توانسته اند نامی شناخته شده در بین مردم باشند.

 

اگر از بیماری های سیستم عصبی عضلانی نظیر شکستگی و در رفتگی، پیچ خوردگی و در رفتن تاندون، پارگی رباط، سیاتیک، اسکولیوز زانوی کج و... رنج می برید و به دنبال یک پزشک متخصص و کار بلد هستید با بررسی اطلاعات دکتر بهداد اسکندری ثانی در شیراز و مراجعه به ایشان و با در نظر گرفتن سابقه ی ایشان می توانید قدم بسیار مهمی برای درمان بیماری خود بردارید.

 

بهترین متخصص جراح و ارتوپدی در شیراز

 

همانطور که گفتیم ارتوپدی شاخه ای از جراحی است که به سیستم حرکتی بدن مربوط می شود و سیستم حرکتی نیز دربردارنده ی مفاصل، استخوان ها، عضلات و سایر بافت های اندام های حرکتی است. اگر دچار هر کدام از بیمارهایی که به سیستم حرکتی مربوط می شود هستید در مرحله ی اول انتخاب یک متخصص که بتواند در روند درمان بیماری به شما کمک کند و سابقه ی خوب و شناخته شده ای در این زمینه داشته باشد بسیار حائز اهمیت است.

 

از جمله عواملی که در انتخاب یک دکتر خوب و کاربلد مهم است داشتن تجربه است. زیرا، دارا بودن تجربه در تشخیص سریع بیماری می تواند بسیار کمک کننده باشد. یک دکتر ارتوپد خوب باید دانش کافی داشته باشد و بتواند به موقع تصمیم گیری کند و در عین حال از وجدان کاری بالایی برخودار باشد و بتواند در طول درمان با مهربانی و دلسوزی با بیماران خود ارتباط برقرار کند.

 

دکتر بهداد اسکندری ثانی با توجه به سابقه ی درخشانی که در زمینه ی درمان بیماری های مربوط به سیستم حرکتی دارد توانسته است در کسب رضایت بیماران خود بهترین عملکرد را داشته باشد و همین امر نیز دلیل محبوبیت و معروف بودن ایشان است.

 

آدرس و تلفن دکتر بهداد اسکندری ثانی در شیراز

 

اگر به دنبال آدرس و تلفن دکتر بهداد اسکندری ثانی هستید با جستجوی نامشان در گوگل می توانید آدرس دقیق ایشان را کسب کنید. مطب دکتر بهداد اسکندری ثانی در شهر شیراز، خیابان خیابان معدل، بین هفت تیر و فلسطین، جنب دبیرستان دکتر حسابی، ساختمان نهال، طبقه همکف، واحد یک می باشد.

 

همچنین برای برقرای تماس برای رزرو نوبت از مطب دکتر بهداد اسکندری ثانی می توانید با شماره ی 09178810721 تماس بگیرید.

 

عکس دکتر بهداد اسکندری ثانی متخصص ارتوپدی و فلوشیپ زانو و شانه در شیراز

عکس دکتر بهداد اسکندری ثانی متخصص ارتوپدی و فلوشیپ زانو و شانه در شیراز   

 

نوبت دهی اینترنتی دکتر بهداد اسکندری ثانی از سایت سینا پزشک

 

بیماران محترم می توانند از طریق نوبت دهی اینترنتی و سایت سینا پزشک به صفحه ی دکتر بهداد اسکندری ثانی مراجعه کرده و برای دریافت نوبت اقدام کنند و پس از دریافت نوبت اینترنتی در زمان مشخص شده به صورت حضوری به مطب ایشان مراجعه کنند. همچنین اگر به دنبال برقراری ارتباط تلفنی و دریافت مشاوره از دکتر بهداد اسکندری ثانی هستید می توانید با انتخاب زمان مورد نظر خود نوبت بگیرید و در زمان مشخص شده تماس تلفنی شما به صورت خودکار برقرار می شود.

 

بیمه های مورد قبول دکتر بهداد اسکندری ثانی

 

همانطور که می دانید بیماری های بخصوصی مورد پوشش انواع بیمه ها قرار می گیرند و از آن جایی که شرایط هر بیمار و نوع درخواستی که دارد متفاوت می باشد به همین خاطر جهت اطمینان از وضعیت بیمه ی خود و اطلاع از مورد قبول بودن آن بهتر است شخصا با مطب دکتر بهداد اسکندری ثانی تماس بگیرید و به بررسی این موضوع بپردازید.

 

سخن پایانی

همانطور که پیشتر گفتیم دکتر بهداد اسکندری ثانی جراح و متخصص ارتوپدی و دارای بورد تخصصی جراحی ارتوپدی با رتبه ی ممتاز از دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشند و با سابقه ای که در زمینه ی تشخیص بیماری های مربوط به سیستم عصبی عضلانی دارند در بین ایرانیان نامی شناخته شده به حساب می آیند. اگر از بیماری های سیستم عصبی عضلانی نظیر شکستگی و در رفتگی، پیچ خوردگی و در رفتن تاندون، پارگی رباط، سیاتیک، اسکولیوز زانوی کج و... رنج می برید و به دنبال یک پزشک متخصص و کار بلد هستید با توجه به سابقه ای که دکتر بهداد اسکندری ثانی در زمینه درمان این بیماری ها دارند می توانید به ایشان مراجعه کنید. دکتر بهداد اسکندری ثانی به خوبی با نیاز بیماران آشنا هستند و در کسب محبوبیت در بین اقشار جامعه توانسته اند عملکرد بسیار خوبی داشته باشند.

 

دکتر بهداد اسکندری ثانی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) ، فوق تخصص فلوشیپ جراحی زانو و شانه هستند. مطب دکتر بهداد اسکندری ثانی واقع در شهر شیراز قرار دارد. نوبت‌ دهی اینترنتی و تلفنی و مشاوره آنلاین دکتر بهداد اسکندری ثانی در سامانه سینا پزشک فعال می باشد. شما پزشک محترم می‌توانید در صورت تغیر اطلاعات خود، از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، ویرایش انجام شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر بهداد اسکندری ثانی متخصص متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) در شهر شیراز از طریق سایت سینا پزشک، در تاریخ و روز دلخواه، نوبت اینترنتی خود را رزرو کنید. شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر دکتر بهداد اسکندری ثانی را مشاهده کنید.