رزرو نوبت اینترنتی دکتر زهرا کیان پور متخصص قلب و عروق ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر زهرا کیان پور

کد نظام پزشکی: 100336

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر زهرا کیان پور

متخصص: قلب و عروق

اگر شما دکتر زهرا کیان پور هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر زهرا کیان پور هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر زهرا کیان پور

ثبت نظر برای دکتر زهرا کیان پور

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر زهرا کیان پور

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب انجام می گردد: معاینه و بررسی قلب و عروق، درمان و پیگیری فشار خون بالا، نوار قلب، اکوکاردیوگرافی، تست ورزش، آنژیوگرافی، هولتر فشار خون و آریتمی، مشاوره قبل از عمل، بررسی کنترل فشار خون.

دکتر زهرا کیان پور متخصص قلب و عروق هستند. مطب دکتر زهرا کیان پور واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر زهرا کیان پور در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر زهرا کیان پور متخصص قلب و عروق در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر زهرا کیان پور را مشاهده کنید.