رزرو نوبت اینترنتی دکتر سید حسین رفیع السادات متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سید حسین رفیع السادات

کد نظام پزشکی: 23030

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سید حسین رفیع السادات

متخصص: جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

اگر شما دکتر سید حسین رفیع السادات هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سید حسین رفیع السادات هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات

نمونه کار های دکتر سید حسین رفیع السادات

ثبت نظر برای دکتر سید حسین رفیع السادات

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سید حسین رفیع السادات

بورد تخصصی جراحی مغز و ستون فقرات.

درمان بیماری های ستون فقرات، دیسک کمر، تنگی کانال نخاع، دیسک گردن، تومورهای نخاع، شکستگی و جابجایی ستون فقرات، بیماری های مغزی، تومورهای مغزی، ضربه های مغزی، خونریزی های مغزی، تشنج.
همکاری با بیمارستان مرکزی شیراز،مرکز ام آر ای.  

دکتر سید حسین رفیع السادات متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات هستند. مطب دکتر سید حسین رفیع السادات واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سید حسین رفیع السادات در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سید حسین رفیع السادات متخصص جراحی مغز و اعصاب، دیسک و ستون فقرات در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سید حسین رفیع السادات را مشاهده کنید.