رزرو نوبت اینترنتی دکتر حسین اتحادی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فوق تخصص فلوشیپ جراحی پا و مچ پا ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر حسین اتحادی

کد نظام پزشکی: 116352

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حسین اتحادی

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

فوق تخصص: فلوشیپ جراحی پا و مچ پا

اگر شما دکتر حسین اتحادی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حسین اتحادی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر حسین اتحادی

ثبت نظر برای دکتر حسین اتحادی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حسین اتحادی

دکتر حسین اتحادی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فلوشیپ جراحی پا و مچ پا هستند. مطب دکتر حسین اتحادی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حسین اتحادی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حسین اتحادی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فلوشیپ جراحی پا و مچ پا در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حسین اتحادی را مشاهده کنید.