رزرو نوبت اینترنتی دکتر ایمان شهریاری متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر ایمان شهریاری

کد نظام پزشکی: 91817

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ایمان شهریاری

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

اگر شما دکتر ایمان شهریاری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ایمان شهریاری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر ایمان شهریاری

ثبت نظر برای دکتر ایمان شهریاری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ایمان شهریاری

بورد ارتوپدی دوره جراحی آرتروسکوپی و تعویض مفصل  

تمام جراحی های ارتوپدی انجام می شود.

همکاری با بیمارستان کوثر، بیمارستان ام ار آی و بیمارستان شرکت نفت  

دکتر ایمان شهریاری متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) هستند. مطب دکتر ایمان شهریاری واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ایمان شهریاری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ایمان شهریاری متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ایمان شهریاری را مشاهده کنید.