دریافت نوبت دکتر ساسان عفیفی متخصص قلب و عروق

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-sasan-afifi

کد نظام پزشکی: 102110

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ساسان عفیفی

متخصص: قلب و عروق

اگر شما دکتر ساسان عفیفی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ساسان عفیفی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر ساسان عفیفی

ثبت نظر برای دکتر ساسان عفیفی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ساسان عفیفی

استنت کرونر، بالون بیماری های دریچه ای، درمان غیرجراحی نواقص مادرزادی، استنت عروق کلیه، کاروتید و اندام ها

دکتر ساسان عفیفی متخصص قلب و عروق هستند. مطب دکتر ساسان عفیفی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ساسان عفیفی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ساسان عفیفی متخصص قلب و عروق در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ساسان عفیفی را مشاهده کنید.