دریافت نوبت دکتر محمد جواد ثعلبیان متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) فوق تخصص انکولوژی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamad-javad-salabian

کد نظام پزشکی: 14693

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمد جواد ثعلبیان

متخصص: پرتودرمانی (رادیوتراپی)

فوق تخصص: انکولوژی

اگر شما دکتر محمد جواد ثعلبیان هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمد جواد ثعلبیان هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر محمد جواد ثعلبیان

ثبت نظر برای دکتر محمد جواد ثعلبیان

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمد جواد ثعلبیان

دکتر محمد جواد ثعلبیان متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) انکولوژی هستند. مطب دکتر محمد جواد ثعلبیان واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمد جواد ثعلبیان در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمد جواد ثعلبیان متخصص پرتودرمانی (رادیوتراپی) انکولوژی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمد جواد ثعلبیان را مشاهده کنید.