دریافت نوبت دکتر سورنا رضازاده متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فوق تخصص فلوشیپ زانو

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-sorena-rezazadeh

کد نظام پزشکی: 47538

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سورنا رضازاده

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

فوق تخصص: فلوشیپ زانو

اگر شما دکتر سورنا رضازاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سورنا رضازاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر سورنا رضازاده

ثبت نظر برای دکتر سورنا رضازاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سورنا رضازاده

دکتر سورنا رضازاده متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فلوشیپ زانو هستند. مطب دکتر سورنا رضازاده واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سورنا رضازاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سورنا رضازاده متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فلوشیپ زانو در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سورنا رضازاده را مشاهده کنید.