رزرو نوبت اینترنتی دکتر حبیب اله ذاکری متخصص بیهوشی ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر حبیب اله ذاکری

کد نظام پزشکی: 81850

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حبیب اله ذاکری

متخصص: بیهوشی

اگر شما دکتر حبیب اله ذاکری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حبیب اله ذاکری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با بیهوشی

نمونه کار های دکتر حبیب اله ذاکری

ثبت نظر برای دکتر حبیب اله ذاکری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حبیب اله ذاکری

فلوشیپ درد

تحصیلات تکمیلی درد از دانشگاه تورنتو

دکتر حبیب اله ذاکری متخصص بیهوشی هستند. مطب دکتر حبیب اله ذاکری واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حبیب اله ذاکری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حبیب اله ذاکری متخصص بیهوشی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حبیب اله ذاکری را مشاهده کنید.