دریافت نوبت دکتر امیررضا وثوقی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فوق تخصص فلوشیپ جراحی پا و مچ پا

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-amirreza-vosoughi

کد نظام پزشکی: 112639

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر امیررضا وثوقی

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

فوق تخصص: فلوشیپ جراحی پا و مچ پا

اگر شما دکتر امیررضا وثوقی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر امیررضا وثوقی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر امیررضا وثوقی

ثبت نظر برای دکتر امیررضا وثوقی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر امیررضا وثوقی

دکتر امیررضا وثوقی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فلوشیپ جراحی پا و مچ پا هستند. مطب دکتر امیررضا وثوقی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر امیررضا وثوقی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر امیررضا وثوقی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فلوشیپ جراحی پا و مچ پا در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر امیررضا وثوقی را مشاهده کنید.