دریافت نوبت دکتر حمیدرضا پاکشیر متخصص دندانپزشکی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-hamid-reza-pakshir

کد نظام پزشکی: ر-22547

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حمیدرضا پاکشیر

متخصص: دندانپزشکی

اگر شما دکتر حمیدرضا پاکشیر هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حمیدرضا پاکشیر هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با دندانپزشکی

نمونه کار های دکتر حمیدرضا پاکشیر

ثبت نظر برای دکتر حمیدرضا پاکشیر

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حمیدرضا پاکشیر

بورد تخصصی ارتودنسی

ارتودنسی و ارتوپدی فک و صورت

در مطب اصلاح ناهنجاری های فکی دندانی در بزرگسالان و نوجوانان، ارتودنسی، پیشگیری در کودکان و درمان نقایص رشدی فکین قبل از اتمام رشد انجام می شود.

استاد تمام گروه آموزشی ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز رئیس مرکز تحقیقات ارتودنسی دانشگاه.

دکتر حمیدرضا پاکشیر متخصص دندانپزشکی هستند. مطب دکتر حمیدرضا پاکشیر واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حمیدرضا پاکشیر در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حمیدرضا پاکشیر متخصص دندانپزشکی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حمیدرضا پاکشیر را مشاهده کنید.