دریافت نوبت دکتر بیژن بیات متخصص دندانپزشکی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-bizhan-bayat

کد نظام پزشکی: 19797

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر بیژن بیات

متخصص: دندانپزشکی

اگر شما دکتر بیژن بیات هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر بیژن بیات هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با دندانپزشکی

نمونه کار های دکتر بیژن بیات

ثبت نظر برای دکتر بیژن بیات

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر بیژن بیات

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب پذیرفته می شود:

طراحی لبخند با زیباترین لامینت های سرامیکی

ایمپلنت ساخت انواع دندان ها

عصب کشی کلیه ی دندان

دکتر بیژن بیات متخصص دندانپزشکی هستند. مطب دکتر بیژن بیات واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر بیژن بیات در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر بیژن بیات متخصص دندانپزشکی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر بیژن بیات را مشاهده کنید.