رزرو نوبت اینترنتی دکتر مولود عابد متخصص دندانپزشکی ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مولود عابد

کد نظام پزشکی: 124770

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مولود عابد

متخصص: دندانپزشکی

اگر شما دکتر مولود عابد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مولود عابد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با دندانپزشکی

نمونه کار های دکتر مولود عابد

ثبت نظر برای دکتر مولود عابد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مولود عابد

جراح دندانپزشکی عمومی اطفال، جرم گیری، عصب کشی، زیبایی، پروتز، ترمیم، بلیچینگ، فیسینگ فعالیت مطب: فقط روزهای زوج

دکتر مولود عابد متخصص دندانپزشکی هستند. مطب دکتر مولود عابد واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مولود عابد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مولود عابد متخصص دندانپزشکی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مولود عابد را مشاهده کنید.