دریافت نوبت دکتر آرش حکمت متخصص دندانپزشکی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-arash-hekmat

کد نظام پزشکی: 77848

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر آرش حکمت

متخصص: دندانپزشکی

اگر شما دکتر آرش حکمت هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر آرش حکمت هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با دندانپزشکی

نمونه کار های دکتر آرش حکمت

ثبت نظر برای دکتر آرش حکمت

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر آرش حکمت

دارای مدرک تخصصی زیبایی از دانشگاه VCLA کالیفرنیا

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

عصب کشی / ایمپلنت / جرم گیری / فیسینگ / بلیجینگ / لیزردرمانی / کشیدن دندان

دکتر آرش حکمت متخصص دندانپزشکی هستند. مطب دکتر آرش حکمت واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر آرش حکمت در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر آرش حکمت متخصص دندانپزشکی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر آرش حکمت را مشاهده کنید.