دریافت نوبت دکتر شهلا مومنی دانایی متخصص دندانپزشکی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-shahla-momeni-danaei

کد نظام پزشکی: 29645

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر شهلا مومنی دانایی

متخصص: دندانپزشکی

اگر شما دکتر شهلا مومنی دانایی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر شهلا مومنی دانایی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با دندانپزشکی

نمونه کار های دکتر شهلا مومنی دانایی

ثبت نظر برای دکتر شهلا مومنی دانایی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر شهلا مومنی دانایی

استاد دانشکده دندانپزشکی

دکتر شهلا مومنی دانایی متخصص دندانپزشکی هستند. مطب دکتر شهلا مومنی دانایی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر شهلا مومنی دانایی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر شهلا مومنی دانایی متخصص دندانپزشکی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر شهلا مومنی دانایی را مشاهده کنید.