رزرو نوبت اینترنتی دکتر متین عابدحقیقی متخصص دندانپزشکی ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر متین عابدحقیقی

کد نظام پزشکی: 117859

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر متین عابدحقیقی

متخصص: دندانپزشکی

اگر شما دکتر متین عابدحقیقی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر متین عابدحقیقی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با دندانپزشکی

نمونه کار های دکتر متین عابدحقیقی

ثبت نظر برای دکتر متین عابدحقیقی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر متین عابدحقیقی

استادیار دانشگاه آدرس اینستاگرام: dr.matinabedhaghighi

دکتر متین عابدحقیقی متخصص دندانپزشکی هستند. مطب دکتر متین عابدحقیقی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر متین عابدحقیقی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر متین عابدحقیقی متخصص دندانپزشکی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر متین عابدحقیقی را مشاهده کنید.