دریافت نوبت دکتر علی رحیمی متخصص دندانپزشکی فوق تخصص جراحی ایمپلنت, جراحی فک و صورت

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ali-rahimi

کد نظام پزشکی: 80881

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علی رحیمی

متخصص: دندانپزشکی

فوق تخصص: جراحی ایمپلنت, جراحی فک و صورت

اگر شما دکتر علی رحیمی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علی رحیمی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با دندانپزشکی

نمونه کار های دکتر علی رحیمی

ثبت نظر برای دکتر علی رحیمی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علی رحیمی

دکتر علی رحیمی متخصص دندانپزشکی جراحی ایمپلنت, جراحی فک و صورت هستند. مطب دکتر علی رحیمی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علی رحیمی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علی رحیمی متخصص دندانپزشکی جراحی ایمپلنت, جراحی فک و صورت در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علی رحیمی را مشاهده کنید.