رزرو نوبت اینترنتی دکتر محبوبه فلامکی متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر محبوبه فلامکی

کد نظام پزشکی: 55315

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محبوبه فلامکی

متخصص: پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

اگر شما دکتر محبوبه فلامکی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محبوبه فلامکی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

نمونه کار های دکتر محبوبه فلامکی

ثبت نظر برای دکتر محبوبه فلامکی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محبوبه فلامکی

انجام لیزر، کرایوتراپی، مزوتراپی، میکرونیدلینگ و جراحی های کوچک سر پایی

دکتر محبوبه فلامکی متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) هستند. مطب دکتر محبوبه فلامکی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محبوبه فلامکی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محبوبه فلامکی متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محبوبه فلامکی را مشاهده کنید.