رزرو نوبت اینترنتی دکتر احمدرضا پرهیزکار متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر احمدرضا پرهیزکار

کد نظام پزشکی: 112167

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر احمدرضا پرهیزکار

متخصص: پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

اگر شما دکتر احمدرضا پرهیزکار هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر احمدرضا پرهیزکار هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

نمونه کار های دکتر احمدرضا پرهیزکار

ثبت نظر برای دکتر احمدرضا پرهیزکار

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر احمدرضا پرهیزکار

دکتر احمدرضا پرهیزکار متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) هستند. مطب دکتر احمدرضا پرهیزکار واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر احمدرضا پرهیزکار در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر احمدرضا پرهیزکار متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر احمدرضا پرهیزکار را مشاهده کنید.