رزرو نوبت اینترنتی دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده

کد نظام پزشکی: 46681

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده

متخصص: پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

اگر شما دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی)

نمونه کار های دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده

ثبت نظر برای دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده

دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) هستند. مطب دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده متخصص پوست، مو و زیبایی (درماتولوژی) در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عبدالرسول اسماعیل زاده را مشاهده کنید.