دریافت نوبت دکتر علی اکبر خسروی نژاد متخصص جراحی و زیبایی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ali-akbar-khosravi-nezhad

کد نظام پزشکی: 20522

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علی اکبر خسروی نژاد

متخصص: جراحی و زیبایی

اگر شما دکتر علی اکبر خسروی نژاد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علی اکبر خسروی نژاد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی و زیبایی

نمونه کار های دکتر علی اکبر خسروی نژاد

ثبت نظر برای دکتر علی اکبر خسروی نژاد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علی اکبر خسروی نژاد

دکتر علی اکبر خسروی نژاد متخصص جراحی و زیبایی هستند. مطب دکتر علی اکبر خسروی نژاد واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علی اکبر خسروی نژاد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علی اکبر خسروی نژاد متخصص جراحی و زیبایی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علی اکبر خسروی نژاد را مشاهده کنید.