رزرو نوبت اینترنتی دکتر طاهر قاضی زاده متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر طاهر قاضی زاده

کد نظام پزشکی: 130246

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر طاهر قاضی زاده

متخصص: داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

اگر شما دکتر طاهر قاضی زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر طاهر قاضی زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی)

نمونه کار های دکتر طاهر قاضی زاده

ثبت نظر برای دکتر طاهر قاضی زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر طاهر قاضی زاده

دکتر طاهر قاضی زاده متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند. مطب دکتر طاهر قاضی زاده واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر طاهر قاضی زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر طاهر قاضی زاده متخصص داخلی مغز و اعصاب (نورولوژی) در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر طاهر قاضی زاده را مشاهده کنید.