دریافت نوبت دکتر محمدحسین حبی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فوق تخصص فلوشیپ جراحی دست, جراحی ترمیمی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamad-hosein-hobi

کد نظام پزشکی: 32881

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمدحسین حبی

متخصص: ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

فوق تخصص: فلوشیپ جراحی دست, جراحی ترمیمی

اگر شما دکتر محمدحسین حبی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمدحسین حبی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل )

نمونه کار های دکتر محمدحسین حبی

ثبت نظر برای دکتر محمدحسین حبی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمدحسین حبی

جراح و متخصص ارتوپدی

 فوق تخصص جراحی دست و جراحی ترمیمی و میکروسکوپی اعصاب و اندامها از فرانسه

دکتر محمدحسین حبی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فلوشیپ جراحی دست, جراحی ترمیمی هستند. مطب دکتر محمدحسین حبی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمدحسین حبی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمدحسین حبی متخصص ارتوپدی (جراحی استخوان و مفاصل ) فلوشیپ جراحی دست, جراحی ترمیمی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمدحسین حبی را مشاهده کنید.