دریافت نوبت دکتر فیروزبخش حبیبی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک )

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-firooz-bakhsh-habibi

کد نظام پزشکی: ر-42158

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فیروزبخش حبیبی

متخصص: اعصاب و روان ( روانپزشک )

اگر شما دکتر فیروزبخش حبیبی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فیروزبخش حبیبی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با اعصاب و روان ( روانپزشک )

نمونه کار های دکتر فیروزبخش حبیبی

ثبت نظر برای دکتر فیروزبخش حبیبی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فیروزبخش حبیبی

بورد تخصصی روانپزشکی، مشاوره، دارو درمانی، روانکاوی، ترک اعتیاد

دکتر فیروزبخش حبیبی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) هستند. مطب دکتر فیروزبخش حبیبی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فیروزبخش حبیبی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فیروزبخش حبیبی متخصص اعصاب و روان ( روانپزشک ) در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فیروزبخش حبیبی را مشاهده کنید.