رزرو نوبت اینترنتی دکتر سوسن گودرزی نژاد متخصص داخلی ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سوسن گودرزی نژاد

کد نظام پزشکی: 52313

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سوسن گودرزی نژاد

متخصص: داخلی

اگر شما دکتر سوسن گودرزی نژاد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سوسن گودرزی نژاد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر سوسن گودرزی نژاد

ثبت نظر برای دکتر سوسن گودرزی نژاد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سوسن گودرزی نژاد

بردتخصصی داخلی روماتولوژی، اندو کرین قلب، گوارش، دیابت، تزریق مفصلی، آلرژی، بیماری‌های تنفسی، تیروئید، آسم، روماتیسم، کلیه ومجاری ادراری و بیماری‌های عفونی. در مطب نوار قلب، نوار ریه، تست اکسیژن و تزریق مفصلی انجام می شود.

دکتر سوسن گودرزی نژاد متخصص داخلی هستند. مطب دکتر سوسن گودرزی نژاد واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سوسن گودرزی نژاد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سوسن گودرزی نژاد متخصص داخلی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سوسن گودرزی نژاد را مشاهده کنید.