رزرو نوبت اینترنتی دکتر قنبرعلی رئیس جلالی متخصص داخلی فوق تخصص کلیه و فشارخون (نفرولوژی) ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر قنبرعلی رئیس جلالی

کد نظام پزشکی: 23535

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر قنبرعلی رئیس جلالی

متخصص: داخلی

فوق تخصص: کلیه و فشارخون (نفرولوژی)

اگر شما دکتر قنبرعلی رئیس جلالی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر قنبرعلی رئیس جلالی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر قنبرعلی رئیس جلالی

ثبت نظر برای دکتر قنبرعلی رئیس جلالی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر قنبرعلی رئیس جلالی

دکتر قنبرعلی رئیس جلالی متخصص داخلی کلیه و فشارخون (نفرولوژی) هستند. مطب دکتر قنبرعلی رئیس جلالی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر قنبرعلی رئیس جلالی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر قنبرعلی رئیس جلالی متخصص داخلی کلیه و فشارخون (نفرولوژی) در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر قنبرعلی رئیس جلالی را مشاهده کنید.