دریافت نوبت دکتر ابراهیم مجتهدی متخصص داخلی فوق تخصص ریه

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ebrahim-mojtahedi

کد نظام پزشکی: 14352

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر ابراهیم مجتهدی

متخصص: داخلی

فوق تخصص: ریه

اگر شما دکتر ابراهیم مجتهدی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر ابراهیم مجتهدی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر ابراهیم مجتهدی

ثبت نظر برای دکتر ابراهیم مجتهدی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر ابراهیم مجتهدی

دکتر ابراهیم مجتهدی متخصص داخلی ریه هستند. مطب دکتر ابراهیم مجتهدی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر ابراهیم مجتهدی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر ابراهیم مجتهدی متخصص داخلی ریه در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر ابراهیم مجتهدی را مشاهده کنید.