دریافت نوبت دکتر علیرضا فخرزاد متخصص داخلی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-alireza-fakhrzad

کد نظام پزشکی: 84013

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر علیرضا فخرزاد

متخصص: داخلی

اگر شما دکتر علیرضا فخرزاد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر علیرضا فخرزاد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر علیرضا فخرزاد

ثبت نظر برای دکتر علیرضا فخرزاد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر علیرضا فخرزاد

گوارش ، ریه ، قلب ، غدد ( دیابت و تیروئید و ... ) ، روماتیسم و مفاصل ، کلیه ، خون ، عفونی نوار قلب ، تست ریه ( اسپیرومتری )

دکتر علیرضا فخرزاد متخصص داخلی هستند. مطب دکتر علیرضا فخرزاد واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر علیرضا فخرزاد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر علیرضا فخرزاد متخصص داخلی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر علیرضا فخرزاد را مشاهده کنید.