دریافت نوبت دکتر عاطفه راستی متخصص داخلی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-atefeh-rasti

کد نظام پزشکی: 114881

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عاطفه راستی

متخصص: داخلی

اگر شما دکتر عاطفه راستی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عاطفه راستی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر عاطفه راستی

ثبت نظر برای دکتر عاطفه راستی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عاطفه راستی

بورد تخصصی داخلی

درمان دیابت، تیرویید، مشکلات گوارشی، بیماریهای ریوی، اآسم و آلرژی، مشکلات کبدی

در مطب اسپیرومتری(تست ریه) انجام می شود.

همکاری با بیمارستان شهید فقیهی(سعدی)

 

دکتر عاطفه راستی متخصص داخلی هستند. مطب دکتر عاطفه راستی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عاطفه راستی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عاطفه راستی متخصص داخلی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عاطفه راستی را مشاهده کنید.