رزرو نوبت اینترنتی دکتر سیدمحمد سیدغیبی متخصص داخلی ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سیدمحمد سیدغیبی

کد نظام پزشکی: 161977

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سیدمحمد سیدغیبی

متخصص: داخلی

اگر شما دکتر سیدمحمد سیدغیبی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سیدمحمد سیدغیبی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر سیدمحمد سیدغیبی

ثبت نظر برای دکتر سیدمحمد سیدغیبی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سیدمحمد سیدغیبی

دستیار تخصصی بیماری داخلی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

دکتر سیدمحمد سیدغیبی متخصص داخلی هستند. مطب دکتر سیدمحمد سیدغیبی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سیدمحمد سیدغیبی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیدمحمد سیدغیبی متخصص داخلی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سیدمحمد سیدغیبی را مشاهده کنید.