رزرو نوبت اینترنتی دکتر زهرا سلمانپور متخصص داخلی فوق تخصص کلیه و فشارخون (نفرولوژی) ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر زهرا سلمانپور

کد نظام پزشکی: 98411

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر زهرا سلمانپور

متخصص: داخلی

فوق تخصص: کلیه و فشارخون (نفرولوژی)

اگر شما دکتر زهرا سلمانپور هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر زهرا سلمانپور هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر زهرا سلمانپور

ثبت نظر برای دکتر زهرا سلمانپور

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر زهرا سلمانپور

متخصص داخلی و فوق تخصص بيماريهای کلیه‌، فشار خون، دیالیز و پیوند از دانشگاه علوم پزشکی شیراز

دکتر زهرا سلمانپور متخصص داخلی کلیه و فشارخون (نفرولوژی) هستند. مطب دکتر زهرا سلمانپور واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر زهرا سلمانپور در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر زهرا سلمانپور متخصص داخلی کلیه و فشارخون (نفرولوژی) در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر زهرا سلمانپور را مشاهده کنید.