رزرو نوبت اینترنتی دکتر عبدالصمد صادق الوعد متخصص داخلی فوق تخصص غدد و متابولیسم ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر عبدالصمد صادق الوعد

کد نظام پزشکی: 16196

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عبدالصمد صادق الوعد

متخصص: داخلی

فوق تخصص: غدد و متابولیسم

اگر شما دکتر عبدالصمد صادق الوعد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عبدالصمد صادق الوعد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر عبدالصمد صادق الوعد

ثبت نظر برای دکتر عبدالصمد صادق الوعد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عبدالصمد صادق الوعد

دکتر عبدالصمد صادق الوعد متخصص داخلی غدد و متابولیسم هستند. مطب دکتر عبدالصمد صادق الوعد واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عبدالصمد صادق الوعد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عبدالصمد صادق الوعد متخصص داخلی غدد و متابولیسم در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عبدالصمد صادق الوعد را مشاهده کنید.