دریافت نوبت دکتر لیلا زاهدی کشکولی متخصص داخلی فوق تخصص روماتولوژی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-leila-zahedi-kashkouli

کد نظام پزشکی: 55517

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر لیلا زاهدی کشکولی

متخصص: داخلی

فوق تخصص: روماتولوژی

اگر شما دکتر لیلا زاهدی کشکولی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر لیلا زاهدی کشکولی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر لیلا زاهدی کشکولی

ثبت نظر برای دکتر لیلا زاهدی کشکولی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر لیلا زاهدی کشکولی

ساعت کاری مطب:

یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه بعد از ظهر

چهارشنبه صبح

دکتر لیلا زاهدی کشکولی متخصص داخلی روماتولوژی هستند. مطب دکتر لیلا زاهدی کشکولی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر لیلا زاهدی کشکولی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر لیلا زاهدی کشکولی متخصص داخلی روماتولوژی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر لیلا زاهدی کشکولی را مشاهده کنید.