دریافت نوبت دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی متخصص داخلی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-seyed-ali-akbar-banihashemi

کد نظام پزشکی: 53079

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی

متخصص: داخلی

اگر شما دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی

ثبت نظر برای دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی

دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی متخصص داخلی هستند. مطب دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی متخصص داخلی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سید علی اکبر بنی هاشمی را مشاهده کنید.