دریافت نوبت دکتر آناهیتا سنائی متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص عفونی کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-anahita-sanaei

کد نظام پزشکی: 36442

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر آناهیتا سنائی

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: عفونی کودکان

اگر شما دکتر آناهیتا سنائی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر آناهیتا سنائی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر آناهیتا سنائی

ثبت نظر برای دکتر آناهیتا سنائی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر آناهیتا سنائی

دکتر آناهیتا سنائی متخصص کودکان و نوزادان عفونی کودکان هستند. مطب دکتر آناهیتا سنائی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر آناهیتا سنائی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر آناهیتا سنائی متخصص کودکان و نوزادان عفونی کودکان در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر آناهیتا سنائی را مشاهده کنید.