رزرو نوبت اینترنتی دکتر اسماعیل صادقی متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص عفونی کودکان ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر اسماعیل صادقی

کد نظام پزشکی: 10249

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر اسماعیل صادقی

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: عفونی کودکان

اگر شما دکتر اسماعیل صادقی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر اسماعیل صادقی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر اسماعیل صادقی

ثبت نظر برای دکتر اسماعیل صادقی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر اسماعیل صادقی

دکتر اسماعیل صادقی متخصص کودکان و نوزادان عفونی کودکان هستند. مطب دکتر اسماعیل صادقی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر اسماعیل صادقی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر اسماعیل صادقی متخصص کودکان و نوزادان عفونی کودکان در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر اسماعیل صادقی را مشاهده کنید.