رزرو نوبت اینترنتی دکتر حسین اسماعیل زاده متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص آسم و آلرژی و ایمنی شناسی بالینی, آسم و آلرژی ، شیراز

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر حسین اسماعیل زاده

کد نظام پزشکی: 92310

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حسین اسماعیل زاده

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: آسم و آلرژی و ایمنی شناسی بالینی, آسم و آلرژی

اگر شما دکتر حسین اسماعیل زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حسین اسماعیل زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر حسین اسماعیل زاده

ثبت نظر برای دکتر حسین اسماعیل زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حسین اسماعیل زاده

بورد فوق تخصص آسم آلرژی و نقص ايمنی، دانشیار دانشگاه علوم پزشكی شيراز، عضو رسمی انجمن آسم و آلرژی آمريكا  

درمان آسم، آلرژی، نقص ايمنی، اگزما، آلرژی غذايی، آلرژی دارويی، سينوزيت، پوليپ بينی، كهير، سرفه، آلرژی پوستی، آلرژی فصلی، ايمونوتراپی (واكسيناسيون آلرژی)  

در مطب تست ريه (اسپيرومتري چالشي)، تست پوستی آلرژی، پريک تست، تست پاتچ، تست چالش غذايی، تست چالش دارويی، ايمونوتراپی، واكسيناسيون آلرژی، تزريق داروی بيولوژيک اماليزوماب انجام می شود. 

همکاری با بیمارستان نمازی

دکتر حسین اسماعیل زاده متخصص کودکان و نوزادان آسم و آلرژی و ایمنی شناسی بالینی, آسم و آلرژی هستند. مطب دکتر حسین اسماعیل زاده واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حسین اسماعیل زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حسین اسماعیل زاده متخصص کودکان و نوزادان آسم و آلرژی و ایمنی شناسی بالینی, آسم و آلرژی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حسین اسماعیل زاده را مشاهده کنید.